עמית חקירות

משרד חקירות ומעקבים

השאר פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי חינם

*
שם
Please type your full name.

*
דוא"ל
Invalid email address.

*
טלפון
Invalid Input

השאר פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי חינם

*
שם
Please type your full name.

*
טלפון
Invalid Input

שירותים

ריגול ופיתוח

כאשר אנו מתמודדים עם בעיה, לא פעם אנו פונים למשרד חקירות על מנת להתמודד עם אותה סוגיה.

בחלק המקרים מעקב ארוך ימים, או חקירות כאלה ואחרות לא יתנו את הפתרון לסוגיה אותה אנו רוצים לברר.

בשלב של בירור הבעיה, חשוב לצאת מהחשיבה בקופסא ולבדוק את מירב הפתרונות אשר יכולים לסייע.  בדקה שכזו מובילה אותנו לא פעם מעולם החקירה לעולם הטכני.

התחום הטכני הינו תחום שמתחדש כל הזמן ללא כל הפסקה, האנשים הטכניים מחפשים כל העת פתרונות חדשים יעילים יותר ומכאן גם פשוטים יותר.

בעזרת מחלקה טכנית מפותחת אשר עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר,  ניתן להתאים לכם פתרון יעיל לבעיה הספציפית שלכם, פתרון אשר ייתן לכם את האפשרות לקבל תשובות בצורה חדה וברורה.

היכולות שלנו היא להתאים פתרון אישי לכל בעיה, פתרון עמו תוכלו לקבל את מקסימום הכלים לסוגיה אשר עלתה על הפרק. לעיתים רעיון קטן נותן פתרון גדול.

שילוב של צוות משרד החקירות ואנשים טכניים, יצור עבורכם מרבד פעולה רחב ומגוון.

קרא עוד...

שידוכים

מגיע היום המשמח כאשר בינכם או ביתכם יוצאים לשידוך.  אתם משפחה מכובדת בקהילה אשר השקיעה בילדיה וגידלה אותם לתפארת, עומדים בפני רגע מרגש בו ילדכם יוצא לדרך חדשה.

מן הסתם פנו אליכם גורמים כאלה ואחרים והציעו לכם את בנו של זה, או בתו של ההוא כבני זוג פוטנציאלים ליקר שלכם.

עמית חקירות - חקירות שידוכיםבני הזוג המוצאים הם טובים, תלמידי חכמים, וממשפחה מאוד יקרה לקהילה שלה.  אולם מה אתם באמת יודעים על בן הזוג המוצא ליקר שלכם.

מה אתם יודעים על השידוך?

האם באמת מדובר במשפחה טובה ויקרה? האם בן הזוג הוא באמת כל מה שאומרים עליו? או באם קיים מצג שווא אשר מסתיר ממכם פרט מהותי אשר יכול להשפיע על חיים של היקר לכם בצורה בלתי הפיכה.

התלבטות גדולה עומדת בפניכם, והרי רוצים אתם לחגוג את היום המאושר בנפש חפצה ובלב שלם.

בוודאי שמעתם מסיפורי שכנים ומכרים על שידוכים כאלה ואחרים, אשר גרמו לעוגמת נפש למשפחה כולה.

ובכן מה ניתן לעשות במקרים שכאלה?, כאשר מגיע שידוך מקהילה בגולה, או מעיר סמוכה, ואין אתם יודעים מספיק פרטים מעבר למראה עיניים אשר מופיע בפתח ביתכם מלווה בבני משפחה נבחרים.

אין שמחה כמו התרת הספקות

בשנים האחרונות פונות לא מעט משפחות לברר מי הוא אותו שידוך מוצלח אשר מוצע ליקר להם מכל.  לצורך כך נדרש לפנות למשרד חקירות  אשר מצוי ברזי הקהילות הדתיות, ובעל קשרים ענפים בעולם זה.

עמית חקירות, פועל במשך שנים רבות בקרב הקהילות השונות, ומצא לא פעם תשובות לשאלות אשר סייעו למשפחה לא ליפול לבורות לא להם.

חקירות אלה שהצנעה יפה להם, מתבצעות בצורה מאוד דיסקרטית על מנת לא לפגוע במי מהמשפחות, גם אם עולה מהם כי נעשו דברים לא כשרים ושאינם מכבדים את המשפחות.

מדובר לעיתים במחלות נסתרות אשר משפיעות על חיי בני הזוג,  עיסוקים שאינם הולמים את אורך החיים, או חמור מזה דברים שאין הכתב יכול לסבול.

על מנת לא להפוך עת שמחה ויום טוב, לעת יגון וסבל, רצוי להתיר את הספקות, ואין הרגשה טובה יותר מהתרת הספקות.

קרא עוד...

מצלמת נסתרת להתקנה מהירה

אנחנו אוהבים לשמור על הפרטיות שלנו, בעיקר בביתנו אין לנו כל רצון לתעד את עצמנו.

אולם לעיתים נדרשת אבטחה זמנית אשר תתעד את הנעשה בביתנו,  בחצר ביתנו או בית העסק.

עמית חקירות - מצלמה זעירה אלחוטית ללא צורך בהתקנה

עמית חקירות - מצלמה ללא התקנה

מוצר שכזה יכול לתת מענה נקודתי, כאשר נוצר חשד למעשה גניבה, השחתה, או כאשר אנו יוצאים לנסיעה, אירוע גדול, והבית נותר ללא השגחה.  ידוע הדבר כי פריצות רבות מתרחשות כאשר משפחות שלמות יוצאות לאירועים משמחים ושבות שבורות לב לבית אליו חדרו גנבים.

לצורך כך נדרשת מצלמה שניתן יהיה להתקינה ברגע ולהסירה באותה מהירות ומבלי שהדבר יצריך טכנאי התקנה ונוכל לעשות זאת ללא ידיעת הסביבה.

 

 

מצלמה שכזו נדרש שיהיה ניתן לקבל ממנה מידע הן בזמן אמת , והן בהקלטה לשמירה.

לאחר שימוש נקודתי ויעיל, ניתן יהיה להסיר בקלות רבה את המצלמה ולחזור לפרטיות שבשגרה, ולשמור אותה לאירוע הנדרש הבא.

קרא עוד...

חקירות ביטוח

משרדנו מספק שרותי חקירות למספר חברות ביטוח ומשרדי עורכי דין המייצגים החברות, במגוון התחומים: 

 
ביטוחי חיים, חבויות, תאונות דרכים, חקירות רכוש,  אחריות מקצועית, גניבות רכב,  וביטוחי בריאות.
 
עמית חקירות - חקירות ביטוח

במסגרת חקירות אלו אנו מבצעים בין היתר מעקבים, חקירות פרונטאליות, ועל מנת להוכיח מרמה.

 
כמו כן משרדנו מבצע חקירות בתחום הביטוח עבור משרדי עורכי דין המייצגים לקוחות, כדאי להוכיח רשלנות ונזק.
 
למשרדנו ניסיון, הכרה של התחום, וצוות חוקרים מקצועי הפרוס בכל אזורי הארץ, המאפשר לנו לתת מענה זמין ומהיר.
קרא עוד...

חברות - מכרזים וחקירות עובדים מאמר מקודם

ניהול חברה הינה דבר מורכב אשר דורש התעסקות עם פרטים רבים ומורכבים אשר גוזלים זמן רב ומשאבים רבים. מחד נדרש בעל העסק לייצר הכנסה ומאידך לספק את העבודה ו/או המוצר בצורה המיטבית ביותר.                                                       ייצור הכנסה הינו מאבק יום יומי מול יתר כוחות השוק אשר מנסים להביא לביטול היתרון היחסי של החברה שלך, דבר זה בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר כאשר חברה ניגשת למכרז אשר זכייה בו יכולה לייצר עוגן כלכלי לחברה. יחד עם זאת הדרך לזכייה במכרז מניב אינה ספוגה בשושנים והחברה נחשפת לגופים אשר יעשו כל תרגיל לגיטימי ושאינו לגיטימי לזכות במכרז.  האם זהו סוף פסוק? מכובדי, זאת בהחלט לא סגירת דלת לחברתכם, ניסיונו הרב בתחום זה הכולל ידע משפטי רחב והתמודדות עם מכרזים הביא לא אחת לביטול תוצאות מכרז וזכייה במרכז של חברה מתמידה. כן גם במגרש העסקי יש חוקים שנדרש לעמוד בהם, וכאן הכתובת להתמודד עם מכרזים כאלה, כי עתיד החברה שלכם הוא הדבר החשוב ביותר להרבה משפחות אותם אתם מפרנסים.

בפאן השני בית עסק הוא חממה לעובדים אשר מגרישים בו כביתם ולעיתים הראשון.  לנושא זה שתי פנים אשר משפיעים על הפעילות העסקית היום יומית של החברה מחד העובדים תורמים בעבודה וברצון למען קידום בית העסק, אשר משמש מקור פרנסתם, ובכך הן המעביד והן העובדים יוצאים ברווח גדול ממאמץ משותף.  אולם מאידך מעת לעת עולה החשש כי עובד כזה או אחר מנצל את מקום העבודה להניב רווחים לעצמו על חשבון החברה, ותוך שימוש במשאבי החברה.

עמית חקירות - חקירה סמויה, חקירה גלויה, חקירה בבית העסק

רווחים אלו יכולים להגיע בשימוש במאגר הלקוחות של החברה ומשאבי החברה לטובת קידום עניינם האישי של העובדים, ולחילופין בדרך פשוטה יותר, היא גניבת טובין מבית העסק שלכם.  העובדים מכירים את דרך ניהול בית העסק, ובכך גם את כל הפרצות אשר קורצים להם לגנוב ממקום עבודתם.

לעניין זה חשוב לצין כי המחוקק רואה בחומרה גניבה ממעביד, ומטיל עונש כפול על המורשע, מזה של גניבה "רגילה".

השאלה שתמיד נשאלת היא לא האם גונבים לי מבית העסק, אלא האם גונבים לי יותר מחמישה אחוז מהסחורה אשר נמצאת אצלי, האם גונבים לי לקוחות או את מאגר הלקוחות שלי.

שאלות אלו אשר מטילות לכאורה דופי בעובדים ותיקים ומסורים, מסירים שעות שינה מעינכם, בשל חוסר להבנה לדברים אשר לפתע לא מסתדרים לכם בבית העסק.

שני הנושאים אותם הזכרנו דורשים טיפול מקצועי של מי שעוסקים בתחום, בעלי השכלה משפטית רלוונטית ויכולת לפתור בעיות בצורה יעילה ומהירה.
ניסיון רב של משרדנו בשני התחומים מתוך ניסיון רב, ידע רחב, ואמצעים מתאימים יתנו לכם את הפיתרון לעסוק בקידום חברתכם לשלב ה   
ללא צורך בהתעסקויות מיותרות.  רשימת לקוחות אשר צעדו קדימה בזכות טיפול יעיל זכו במכרזים, ועקרו עשבים שוטים לא קצרה.
אנחנו כאן בשבילכם.

קרא עוד...

חקירה בבית העסק והתקנת ציוד מעקב אלקטרוני

בתי עסק רבים מתלוננים על מכת גניבות, על דליפת מידע סודי וחיוני ועל היעלמות איטית, אך קבועה של סחורה או ציוד מבית העסק. הצבת ציוד אלקטרוני נסתר במקומות עבודה ובבתי עסקים חושפת ומגלה ממצאים רבים שללא הציוד המתוחכם היה מאוד קשה להגיע אליהם. גניבה ממעביד נחשבת עבירה חמורה ולא אחת בית המשפט מטיל עונש כבד על מי שגונב במקום העבודה, הרבה יותר קשה מאשר על "גניבה רגילה". חקירה סמויה או גלויה, שימוש בציוד אלקטרוני ובדיקות פוליגרף הם הכלים המרכזיים העומדים לעזרת החוקרים כדי לגלות את הגנבים ולמנוע גניבות בעתיד.

חקירה בבית העסק - שבעה דברים שחשוב לדעת

עמית חקירות - חקירה בבית העסקעובדים רבים מרגישים בבית העסק כמו בבית. מצד אחד זה מצוין, הם מרגישים חלק מהעסק ותורמים לקידומו, אך מנגד תמיד יש חשש כי העובדים המכירים היטב את בית העסק ינצלו את הפרצות וישתמשו במשאבי החברה לטובתם האישית.

מעסיקים רבים חשים כי דברים לא ברורים קורים בבית העסק שלהם, אך הם אינם יודעים לשים את האצבע בבירור על מעשים חשודים. לעתים תחת אפו של המעסיק מתקיים ריגול תעשייתי וסודות העסק נמסרים למתחרים ולעתים באופן קבוע נגנב כסף מהקופה או נעלמת סחורה מהמלאי, טיפין טיפין, אך באופן קבוע הגורם לנזק כלכלי רב.

העידן הטכנולוגי יודע לתת מענה לבעיות. באמצעות ציוד אלקטרוני, סמוי וגם גלוי, יכול בעל העסק לעקוב אחרי העובדים ולשלוט בכל מה שנעשה במפעל שלו. גם בעלי עסקים קטנים נעזרים בחברות חקירה ובציוד אלקטרוני כדי לפקח על הנעשה בעסק. חנות קטנה, לדוגמה, תוכל לאתר מבקרים ה"מפלחים" באופן קבוע סחורה מהחנות או בעל המשרד יופתע לגלות מיהם העובדים הלוקחים ציוד משרדי יקר מהמשרד ועוד.

 מצלמות אבטחה וציוד אלקטרוני בבית העסק מיועדים לאיתור גניבות בתוך העסק, אך לא רק. במפעלים שבהם מתעסקים בכסף או בשווה כסף מומלץ לערוך בדיקות מקצועיות באופן קבוע, אחת לתקופה או להתקין אמצעים אלקטרוניים. הבדיקה יוצרת הרתעה אצל העובדים. העובדים או המבקרים שידעו כי בבית העסק מותקן ציוד אלקטרוני למניעת גניבות או מעילות יירתעו וימנעו מהגניבה.

בכל מקרה שבו קיים חשד נגד עובד או קבוצת עובדים או בכל מקרה שבו אתם מרגישים כי דברים מוזרים מתרחשים בעסק שלכם כדאי לכם לפנות אל משרדי חקירות.

חוקרים מקצועיים ידעו להתאים את שיטת החקירה לכל מצב. לעתים הם יפתחו בחקירה סמויה, לעתים הם יתשאלו את העובדים באופן גלוי ואם יהיה צורך הם יבדקו אותם גם במכונת פוליגרף.

 הבסיס לחקירה, סמויה או גלויה, נובע מהתייעלות החברה, מהלשנה או בהתאם לתיעוד שהתקבל באמצעים אלקטרוניים מגוונים.  לאחר שהחוקרים יאספו את המידע, הם יתאימו את דרך החקירה בשיתוף עם בעלי החברה, יפענחו את מקור המעילות וימנעו נזק רב לבעל המפעל. 

קרא עוד...

גניבות עובדים במפעלים

מפעלים ובתי עסק חשופים לגניבות כמעט על בסיס יום יומי, גניבות ומעילות הגורמות נזק כלכלי רב. רבים מבעלי החברות אינם ממהרים לפנות למשטרה או לחברת חקירות מאחר ואינם מעוניינים ששם החברה יתנוסס בכותרות בהקשר שלילי. ב"עמית חקירות" נותנים מענה לבעיה ומנהלים חקירה סמויה, רק אם ייאספו ראיות לגניבת עובדים במפעלים, תיהפך החקירה הסמויה לגלויה וכל זאת בהקפדה על שם החברה ובמניעת פרסומים אשר יכולים להזיק לשמה הטוב של החברה. 

עמית חקירות - חקירות גינבה ממפעלים

איך אפשר לחקור גניבות במפעלים?

השלב הראשון הוא שלב החקירה הסמויה. בשלב זה אוספים החוקרים מידע רלוונטי בהתאם למידע ולחשדות אשר מעלה המעסיק. בדרך כלל החקירה הסמויה מלווה בהתקנת ציוד אלקטרוני או בהשתלה של עובד סמוי לחברה. החוקרים עוקבים אחרי המידע הנאסף ומנסים לבחון את אופי הגניבות, את מודל ההתנהגות של העובדים, את דפוס הפעולה ועוד.

השלב השני של חקירת עובדים במפעלים הוא שלב החקירה הגלויה על ידי החוקרים. לאחר שנאספו עובדות וראיות בחקירה הסמויה, הגיע הזמן לתשאל את העובדים ולאמת את הראיות שהצטברו בשלב החקירה הסמויה.

 השלב השלישי הוא שלב הפוליגרף. לא בכל חקירה יש צורך בבדיקת פוליגרף, אך אם יתעורר הצורך תבוצע חקירת פוליגרף אשר תיתן משנה תוקף לממצאים שהתגלו בשלב החקירה הסמויה ובשלב התשאול הגלוי.

למי מתאים לבצע חקירות של גניבות עובדים במפעלים

גניבות עובדים במפעלים יכולות להתרחש במגוון דרכים. זו יכולה להיות גניבה מהמלאי, זו יכולה גניבת כסף מהקופה, זו יכולה להיות רמאות במשקל או חבלה בזדון בייצור כמו למשל במפעל המייצר מוצרים מכסף, כאשר ה"מוצר המקולקל" נזרק מחדש להיתוך, אך בפועל המתכת היקרה נגנבת ומגיעה לכיס של העובד. 

חקירת גניבות של עובדים מתאימה לכל עסק ולכל ארגון שקיים בו חשד, גם אם לא מבוסס, נגד אחד העובדים או נגד קבוצת עובדים. מטרת החקירה להפריך או לאמת את החשדות. אם יתברר כי היה בסיס מוצק לחשדות אפשר יהיה להגיש תלונה נגד העובד.

לעתים קיים מצב הפוך, כאשר מנהלי החברה עומדים חסרי אונים מול היעלמות קבועה של סחורה ואין להם מושג או קצה חוט מי הוא האחראי לגניבת הסחורה. במקרים כאלו הדרך הטובה ביותר היא לפנות לחברת חקירות מקצועית שתחקור ותגלה את מקור הגניבות ותשים להם סוף.

בכל חברה, ארגון או מפעל שבו מתעסקים העובדים עם כסף או עם שווה כסף ללא פיקוח מומלץ לבצע חקירת סמויה אחת לתקופה על בסיס קבוע.

ההחלטה על דרך החקירה המתאימה תיקבע בשיתוף פעולה בין המעסיק וחברת החקירות. דרכי החקירה והציוד האלקטרוני ייבחרו בהתאם לאופי של כל מקום עבודה.

חקירת גניבות עובדים במפעלים תעביר מסר ברור לעובדים כי ההנהלה רואה הכול וכל גניבה סופה להתגלות.

ב"עמית חקירות" נותנים פועלים רק בהתאם לחוק. בראש החברה עומד מר צפריר צחי, חוקר מקצועי בעל השכלה משפטית אשר מכיר היטב את כל החוקים. ידיעת החוק, הידע המקצועי, הציוד האלקטרוני המגוון והניסיון הרב מאפשרים לצוות החברה לתת תשובה מרבית וחוקית לכל בעיה. 

קרא עוד...

איתור נכסים

איתור נכסים – לא תאמינו באיזה קלות אפשר להסתיר מכם נכסים

לא תמיד זה נעים להודות, אך לפעמים תופעתו לגלות כי אחד מבני המשפחה שלכם מסתיר מכם נכסים וכספים שלכאורה מגיעים גם לכם. זה יכול להיות בהליך גירושין או בעת חלוקת ירושה של הורה או קרוב משפחה אחר שנפטר והוריש לכם את כספו ועוד. בכל מקרה שבו נדרשת חלוקת כספים כדאי לפנות אל משרד חקירות כדי לשקף את המצב הפיננסי ולאתר את כל הנכסים.

עמית חקירות - חקירת איתור נכסים

איתור נכסים – מי צריך את זה?

לא כל הליכי הגירושין מסתיימים בהסכמות הדדיות המקובלות על בני הזוג באשר לחלוקת הרכוש המשותף. החוק קובע כי כאשר בני זוג נפרדים, הרכוש המשותף יחולק בניהם באופן שווה, אך המציאות יכול להיות שונה. לפעמים לאחד מבני הזוג יש אינטרס להסתיר נכסים וכספים לצאת לדרך החדשה עם רכוש גדול יותר.

לא אחת מוצא את עצמו אחד מבני הזוג במצב שבו אין לו מידע באשר לרכוש המשותף. במצב כזה חשוב לפנות אל חוקר פרטי שיבצע בדיקה מקיפה של איתור חשבונות בנקים ואיתור נכסים שבן הזוג עלול להסתיר. איתור המידע ישפיע על החלטות קריטיות, כמו גובה המזונות, ועל רמת החיים של בני הזוג לאחר הגירושין.

גם אם אינכם מעוניינים להיפרד, אך מקננת בכם ההרגשה כי בן הזוג שלכם מסתיר מידע, נכסי נדל"ן, חשבונות בנק, תוכניות פנסיוניות ועוד, כדאי לפנות אל חוקרים פרטיים שיבצעו חקירה כלכלית שתוצאותיה אולי יצליחו להפתיע אתכם.

אתם היורשים החוקיים בצוואה של אחד מבני המשפחה או של  ידיד קרוב. במשך שנים ניהל אחד מבני המשפחה של הנפטר את כל העניינים הפיננסיים, קנה ומכר מניות, קנה או מכר נכסים, השכיר דירות המניבות תשואה חודשית ועוד. לא תמיד מי שניהל את העניינים הכספיים רשום בצוואה כיורש, ולעתים גם אם הוא הוגדר כיורש, הוא אינו מספר לכם על כל הנכסים וכל הרווחים. חקירות כלכליות לפני חלוקת הירושה יתנו לכם תמונה מדויקת של כל הנכסים והתשואות שצבר הנפטר, שחלקם, בהתאם לחוק, מגיעים לכם.

בכל מצב שבו נדרשת חקירה כלכלית, חשוב לפנות אל משרד חקירות מקצועי, מיומן ומנוסה בתחום ולוודא שהוא פועל ברישיון ובהתאם לחוק. 

קרא עוד...

חקירות נטישה

בבעלותכם נכס בדמי מפתח ועולה חשד בידכם כי הדייר המוגן אינו מתגורר בדירה, או שהוא  משכן בדירה אדם עליו לא חלים הגנות הדייר המוגן.
 

למשרדנו הידע המשפטי לביצוע חקירה אשר תעמיד יסודות עובדתיים להוכחת הנטישה של הנכס.

 
עמית חקירות - חקירות נטישה

חקירה שכזו הינה חקירה מורכבת בה קיימת חשיבות רבה לאיסוף נכון של פרטים, בצורה יסודית ומעמיקה, על מנת שיעמדו במבחן בית משפט.

 

- חקירה ביחס לפעילות בנכס, באם קיימת.

- חקירה ביחס למצב הנכס.

- חקירה ביחס למרכז חייו של הדייר.

- חקירה ביחס למרכז חייו של הדייר החלופי.

קרא עוד...

סיוע בתביעות קטנות

רבים מאיתנו נתקלים בעוולות אשר נגרמו לנו על ידי בעלי עסקים שונים באספקת סחורה פגומה, או על ידי לקוחות אשר ממענים לשלם עבור המוצר או השירות אותו הזמינו.

עמית חקירות - סיוע בתביעות קטנות
פתרון מהיר לבעיות אלו הוא בבית המשפט לתביעות קטנות בו מופיעים הצדדים ללא עו"ד, אל מול שופט אשר ייתן פסיקה באותו מעמד.
 
סמכות בית המשפט לתביעות קטנות עומדת כיום על 33,800 ₪, כך שתביעות רבות יכולות להיכנס לקטגוריה זו.
 
שפת בית המשפט היא שפה משפטית, הצדדים מגישים את טענותיהם טרם תחילת המשפט, והשופט פוסק באותו מעמד לאחר דיון קצר.  כאן אין בהם מקום לטעויות.
 

במשרדנו יושב משפטן אשר יכין לכם את כתב התביעה בשפה משפטית, יצרף נספחים בצורה בהירה וברורה, על מנת להציג את טענותיכם בצורה הברורה והחדה ביותר.

 
אנו מייצגים חברות וגופים מסחריים בבתי משפט לתביעות קטנות.
קרא עוד...

בדיקת האזנות סתר

בן/ בת הזוג  יודע/ת  דברים שאמרת/ה בחדרי חדרים ואינך יודע/ת כיצד?

 
מתחרה עסקי, מבצע פעולות צעד אחד לפנייך?
  
סביר להניח שמאזינים לך !
 
עמית חקירות - בדיקת האזנות סתר

עמית חקירות , מספק ללקוחותיו שירותי בדיקות האזנות סתר לגילוי וחשיפת האזנות בבית, במשרד,

 
ברכב, בקו הטלפון, במרכזיה האלקטרונית, ובשלוחות הטלפון.
 
אנו מבצעים בדיקות האזנה למכשיר הנייד, ובכל מקום אחר בו היית רוצה לשמור על פרטיותך. 
 
מכשירי ההאזנה כיום זעירים מאוד, מתוחכמים, בעלי יכולת הקלטה לטווח ארוך,  ויכולת שידור דרך כל נתיבי התקשורת הקיימים, כך שהמצותת יכול לקבל את תוכן השיחה ולתעדה בזמן אמת.
 

לרשותנו עומד ציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות האזנת סתר לחשיפה ואיתור של מכשירי ציתות והאזנה.

 
מערכות ההאזנה או מצלמות נסתרות שמתגלות במהלך הבדיקה אינן מפורקות, וזאת על מנת להוכיח קשר בין המתקין למכשיר.
קרא עוד...

חקירות עובדים

העובד שלך רכש רכב חדש /עבר לדירה שאינה מתיישבת עם שכרו/ יצא לחופשה מפנקת?

 
גניבה ממעביד הינה עבירה חמורה בחוק העונשין, שחופנת בצידה עונש כפול מגניבה רגילה.
 
עשרות בעלי עסקים, סובלים מגניבות עובדים בבתי העסק שלהם, באם מדובר בציוד, חומרי גלם או כסף.
 
עמית חקירות - חקירות עובדים וגניבות מבתי עסק

חברות רבות נעזרות בשירותינו לחשיפת עובדים שסרחו וגרמו נזקים גדולים לחברה בה עבדו. 

 

חברות מובילות במשק אשר אין להם כל רצון לחשיפה תקשורתית, מבקשים לחשוף את העובד שסרח ולהמשיך קדימה מבלי שהציבור ידע על כך, ומבלי לגרום נזק תדמיתי לחברה.

 
אנו מפעלים חוקרים סמויים עם ציוד מתקדם, וכל זאת בהתאמה ללקוח ולפעילות החברה.
 
נושא זה דורש ניסיון רב,  והבנה של פעילות החברה, על מנת לאתר את הפרצות אותם מצא העובד שסרח, ובהם השתמש לגניבה ממעביד.
 
משרדנו יבנה עבורך את התוכנית האופטימאלית עבור בית העסק שלך.
קרא עוד...

חקירות כלכליות

בעל עסק/חברה,                                                                                
 
טרם התקשרותך עם חברה/ גוף פיננסי/בית עסק,  ואין לך מושג באם מאחורי המילים היפות קיים עסק ממשי או לגיטימי?
 

עמית חקירות - חקירות כלכליות

צוות משרדנו יספק לך סקירה כלכלית  מקיפה אודות החברה, בית העסק עימו אתה מבקש להתקשר, על מנת שתוכל לקבל תמונה מושכלת של הפרטנר שלך לעסקים, הן בפאן העסקי  והן בפאן האישי.

 
•איתור נכסים שונים בארץ ובחו"ל
 
•נדל"ן בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו.
 
•איתור מקורות הכנסה בארץ ובחו"ל
 
•מידע אישי אודות הנחקר והגורמים המעורבים.
 
•איתור צווי הוצאה לפועל וצו מניעת יציאה מהארץ.
 
•איתור תיקים משפטיים
 
•איתור כלי רכב בבעלות הנחקר או גורמים מטעמו
 
•משכורות, ביטוחי חיים/מנהלים, קופות גמל, קרנות השתלמות.
 
•חשבונות בנקים.
קרא עוד...

מעק אחר בני נוער

הילד או הילדה, מרבים לצאת בלילות, ולא מספרים לכם לאן?

 
קיימת הידרדרות בלימודים לאחרונה?  
 
חברים חדשים מקיפים את ילדכם, אותם אינכם מכירים?
 
עמית חקירות - חקירות בני נוער

חוששים כי הילד/ה צורך/ת אלכוהול, סמי פיצוציות, או מסתובבים עם אנשים אשר גוררים אותם מדרך הישר?

 
השתייכות למעמד סוציו אקונומי כזה או אחר לא מבטח את ילדכם מלהישאב לתהומות הגירויים אשר מאיימים על ילדנו.
 
אל לכם להישאר בחשכה, בעזרת צוות מיומן, ובלי שתחשפו, תוכלו למנוע מילדכם להיגרר לצרות, ולהציל את נפשו/ה הצעירה מכתם או נזק לכל החיים.
 

צוות משרדנו ילמד את אורח חייו של ילדכם.  בעזרת הניסיון רב של צוות משרדנו, ובסיוע ציוד מתקדם, נאפשר לכם לקבל פתח הסתכלות אל החלק הלא מוכר של חיי החברה והפנאי של ילדכם.

 
הנתונים אותם תקבלו יאפשרו לכם לקבל החלטה מושכלת ביחס לדרך בה נדרש להתמודד עם מצבים אשר מעמידים את היקר לכם מכל בסכנה.
 
ילדים זה לא נושא שיסתדר עם הזמן,  הילדים שלנו זקוקים לנו עכשיו!
קרא עוד...

קניין רוחני

בעולם בו אנו נמצאים בכפר גלובלי קטן, פטנטים, זכויות יוצרים, וסימני מסחר, פרוצים לכל דורש, גם אם הוא איננו מפעל בסין.
 
משרדנו נותן שירות למגוון משרדי עורכי דין המתמחים בתחום הקניין הרוחני. 
 
עמית חקירות - חקירות קיניין רוחניהחשיבות של נושא זה בעידן הסופר מודרני שלנו, הביא את צוות משרדנו  להתמקצע בנושאים אלה, תוך לימוד והבנת החוק.  כל זאת על מנת לזהות את המידע הרלוונטי אשר יסייע בהוכחת הנזק.
 
אין מדובר בחקירה רגילה בה ניתן לתקן טעויות, מדובר בעבודה כירורגית, נקודתית, אשר תהיה ממוקדת אל התוצאה הנכונה.
 
ניסיוננו בתחום זה, והידע אותו צבר משרדנו במהלך השנים, בזיהוי ואיתור גנבי הקניין הרוחני, מאפשר לנו לפעול במהירות לקבלת תוצאות אפקטיביות בהם ניתן לעשות שימוש בבתי המשפט.
 
תחום נוסף לעניין זה  עוסק ברכישות שמות מתחמים (דומיין). 
 

משרדנו מעסיק אנשי מחשבים אשר יכולים לתת מענה מדויק בנושא זה כגון איתור, וזהות העומדים מאחורי רכישות שמות מתחמים אשר מטרתם למנוע  את  קידום בית העסק / החברה אשר בבעלותכם.

 
 
 
 

בית משפט קבע: העתקת דגם יודאיקה אינה חוקית ויש להשמיד את המוצרים המזויפים.

העתקת דגם יודאיקה אינה חוקית ויש להשמיד את המוצרים המזויפים

יודאיקה זיוף,חקירות זיוף,חקירות קניין רוחני, חקירת עמית חקירות

מוצר האומנות הפופולרי בשוק היודאיקה של הפסוק "אם אשכחך ירושלים" בסגנון אותיות מרחפות נמכר בשים האחרות לרבבות בני אדם.

אך כעת מתברר כי מאחורי המוצר המצליח התחוללה פרשית זיופים סוערת, שהגיעה עד לפתחו של בית המשפט המחוזי בירושלים.

השבוע הורה בית המשפט לחברה הנתבעת להסיר ממדפיה את כל המוצרים המזויפים שברשותה ולהשמידם.

היוצרת המקורית, דורית קליין, בעלת 'דורית יודאיקה', סיפרה ל'בשבוע' עם סיום הפרשה כי חשה הקלה עצומה: "אני מרגישה כאילו גזלו ממני ילד שילדתי. כאישה שומרת מצוות עולם האומנות היהודית היה תמיד קרוב ללבי".

עו"ד גלעד קורינאלדי, פרקליטה שלקליין המתמחה בזכויות יוצרים, מדגיש כי "להשמדת הזיופים חשיבות הרתעתית: ידע כל זייפן שיש דין ויש דיין".

תמיכה ערכית קיבלה היוצרת דורית קליין גם מהרב שלמה אביר, שבשו"ת סמס שהועבר אליו יצא חוצץ נגד הזיופים בכלל ונגד זיוף לצורך קיום מצוות בפרט.   הרב נשאל: "האם מותר לקנות יודאיקה מזויפת? האם המזייף מפר זכויות יוצרים או גם הקונה? האם יש חומרה מיוחדת ביודאיקה ותשמישי קדושה מזויפים?" והשיב: "ודאי אסור. יש זכויות יוצרים, והפרתן היא סוג של גניבה ולכן לקונה יש דין קונה מן הגנב, שהוא מסיע לגניבה, כי אם א אחד לא יקנה אז הזייפן יחדל. ואם זה לקיום מצווה, זה יותר חמור, מדין מצווה הבאה בעבירה, שהמצווה לא מבטלת את העבירה, ולפעמים העבירה מבטלת את המצווה ולפעמים המצווה הופכת לעבירה".

פסיקה זו של הרב אבינר מצטרפת לפסיקותיו הקודמות אשר מגנות על זכויות יוצרים ויוצאות נגד צריבת דיסקים והורדת שירים סרטים ומשחקים.

בתביעה זו נעזרה חברת 'דורית יודאיקה' ועו"ד קורינאלדי בשירותיהם של משרד החקירות 'עמית חקירות', אשר מתמחים בקניין רוחני על כל מגווניו הרבים והמגוונים.

נושא הקניין הרוחני מטריד רבות כיום יוצרים במגוון תחומים, כמו יצרנים מסחריים רבים.

לצורך בירור נושא הקניין הרוחני נדרש משרד אשר מצוי בתחום, עם רקע משפטי מתאים, ויכולת למתן מענה מגוון ומידי.

כפי שהוברר בתביעה המוזכרת כאן, החברה המזייפת, לא שקטה על שמריה רק בחנויות מוסדרות, אלא הפיצה את הזיופים לכל עבר, כך שנדרש לאתר מספר מוקדים בזמן מאוד קצר ועל מנת להעלות ראיות אשר ישכנעו את בית המשפט.

חשוב לציין כי תביעות בנושא קניין רוחני מתבררות בבית משפט מחוזי, ולא בבית משפט השלום, כך שאין מקום לטעויות בתביעות מסוג זה, ומכאן שנדרש משרד מקצועי אשר יכול לתת את המענה הנכון.

עמית חקירות,יודאיקה זיוף,חוקר זיופים,חוקר קניין רוחני,בית משפט יודאיקה,משרד חקירות

 
קרא עוד...

איתור רכוש

קיבלתם החלטה לפרק את החבילה, בן משפחה רשם אתכם כיורשים,  עתה נותר לחלק את הרכוש. 

 
אולם מי שניהל במשך שנים את הצד הפיננסי של המשפחה והנכסים היה בן/בת הזוג, או קרוב המשפחה שותפכם לירושה.  לכם אין שום ידע אילו נכסים צברתם במהלך השנים.   
 
 אשר מסתתרות במקום זה או אחר, או חלקות אדמה שנרכשו לפני שנים רבות.
 

צוות משרדנו יוכל לתת לכם מענה מקיף לאיתור נכסים ורכוש אשר שייכים לכם, שבני משפחה מנסים להסתיר.

 
נערוך עבורכם בדיקה מקיפה של כל הנכסים הרשומים בצורה מלאה או חלקית  על שם בן/בת הזוג,  קרובי משפחה במעגל הראשון והשני, ובמידת הצורך במעגל השלישי שלכם.  כל זאת על מנת שתוכלו לקבל את המידע על
היקף הרכוש שיש לכם חלק בו.
 
לאור התוצאות שיתקבלו בחקירה, צוות משרדנו יפרוס בפניכם את האפשרויות והאמצעים אשר עומדים בפניכם למימוש זכויותיכם ברכושכם.
 
קרא עוד...

חקירות אישות

 

כאשר אתם חשים כי בן הזוג שלכם אינו נאמן לכם, ונוצר ספק, חשוב הוא להסיר את הספק.

 
השקט הנפשי בהתרת ספקות, הוא אשר ייתן לכם את האפשרות להמשיך בחייכם.
 
אולם לצורך כך, נדרשת פעילות סמויה ומקצועית אשר תאפשר לכם בערבו של יום לקבל החלטה מושכלת, ונכונה ביחס לעתידכם.
 
משרדנו מפעיל מספר צוותי מעקב של עוקבים ותיקים ומנוסים אשר ביכולתם לתעד את השטח בצורה אופטימאלית.
 
עמית חקירות - חקירות אישות

אנו נבנה תוכנית חקירה ומעקב התואמת את הצרכים והיכולות שלכם.

 
טרם יציאה לעבודה נבצע עבודת הכנה בשיתופכם המלא. בדרך זו אנו לומדים את דפוסי התנהגות, וההרגלים של מושא החקירה.
 
כל זאת בסיוע אמצעים מתקדמים, וניסיון עבודה של  שנים, ועל מנת ליצר את המוצר
המתאים ביותר עבורכם.
 
במהלך כל ההליך נעבוד בשיתוף פעולה במטרה לקבל את החשיפה האופטימאלית עבורכם. 
 
בסיום הליך החקירה צוות משרדנו ערוך לתת לכם סיוע והכוונה לקבלת החלטות הנכונות עבורכם.
 
זאת ועוד ניתן לראות בדף איתור רכוש של בני משפחה.
קרא עוד...