עמית חקירות

משרד חקירות ומעקבים

השאר פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי חינם

*
שם
Please type your full name.

*
דוא"ל
Invalid email address.

*
טלפון
Invalid Input

השאר פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי חינם

*
שם
Please type your full name.

*
טלפון
Invalid Input

שידוכים

שידוכים

מגיע היום המשמח כאשר בינכם או ביתכם יוצאים לשידוך.  אתם משפחה מכובדת בקהילה אשר השקיעה בילדיה וגידלה אותם לתפארת, עומדים בפני רגע מרגש בו ילדכם יוצא לדרך חדשה.

מן הסתם פנו אליכם גורמים כאלה ואחרים והציעו לכם את בנו של זה, או בתו של ההוא כבני זוג פוטנציאלים ליקר שלכם.

עמית חקירות - חקירות שידוכיםבני הזוג המוצאים הם טובים, תלמידי חכמים, וממשפחה מאוד יקרה לקהילה שלה.  אולם מה אתם באמת יודעים על בן הזוג המוצא ליקר שלכם.

מה אתם יודעים על השידוך?

האם באמת מדובר במשפחה טובה ויקרה? האם בן הזוג הוא באמת כל מה שאומרים עליו? או באם קיים מצג שווא אשר מסתיר ממכם פרט מהותי אשר יכול להשפיע על חיים של היקר לכם בצורה בלתי הפיכה.

התלבטות גדולה עומדת בפניכם, והרי רוצים אתם לחגוג את היום המאושר בנפש חפצה ובלב שלם.

בוודאי שמעתם מסיפורי שכנים ומכרים על שידוכים כאלה ואחרים, אשר גרמו לעוגמת נפש למשפחה כולה.

ובכן מה ניתן לעשות במקרים שכאלה?, כאשר מגיע שידוך מקהילה בגולה, או מעיר סמוכה, ואין אתם יודעים מספיק פרטים מעבר למראה עיניים אשר מופיע בפתח ביתכם מלווה בבני משפחה נבחרים.

אין שמחה כמו התרת הספקות

בשנים האחרונות פונות לא מעט משפחות לברר מי הוא אותו שידוך מוצלח אשר מוצע ליקר להם מכל.  לצורך כך נדרש לפנות למשרד חקירות  אשר מצוי ברזי הקהילות הדתיות, ובעל קשרים ענפים בעולם זה.

עמית חקירות, פועל במשך שנים רבות בקרב הקהילות השונות, ומצא לא פעם תשובות לשאלות אשר סייעו למשפחה לא ליפול לבורות לא להם.

חקירות אלה שהצנעה יפה להם, מתבצעות בצורה מאוד דיסקרטית על מנת לא לפגוע במי מהמשפחות, גם אם עולה מהם כי נעשו דברים לא כשרים ושאינם מכבדים את המשפחות.

מדובר לעיתים במחלות נסתרות אשר משפיעות על חיי בני הזוג,  עיסוקים שאינם הולמים את אורך החיים, או חמור מזה דברים שאין הכתב יכול לסבול.

על מנת לא להפוך עת שמחה ויום טוב, לעת יגון וסבל, רצוי להתיר את הספקות, ואין הרגשה טובה יותר מהתרת הספקות.