עמית חקירות

משרד חקירות ומעקבים

השאר פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי חינם

*
שם
Please type your full name.

*
דוא"ל
Invalid email address.

*
טלפון
Invalid Input

השאר פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי חינם

*
שם
Please type your full name.

*
טלפון
Invalid Input

עמית חקירות

עמית חקירות

פגיעה במערכת המחשוב של המשרד

בעידן המודרני כל גוף מסחרי וללא כל קשר לגודלו, מתנהל על ידי רשת מחשבים משרדית, קטנה, בינונית או גדולה. המציאות הנוכחית גורמת לנו לתלות מוחלטת במערכות האלה, ככל שמדובר בכלי עבודה בסיסי בכל משרד או עסק מסחרי וללא כל קשר לגודלו.

מאידך מדובר בכלי אשר משמש אותנו גם בחיים הפרטים החל מקריאת עיתון, בדיקת מייל, השוואות מחירים ועד למשחקים בלתי נגמרים.

זאת ועוד השילוב בין הדברים יוצר לא מעט גם ערבוב תחומים כאשר עובדים ממשיכים את יום העבודה מהבית.

אולם היעילות של העובדים חושפת לא פעם את המערכת שלנו לפגיעה לחדירות חיצוניות או כניסות עובדים לצרכים פרטיים, ובמילים ברורות גניבה או חמור מכך גניבה ממעביד.

גניבות שכאלה לא נראה בחוסר בציוד או במשרד הפוך, אולם כן ניתן לראות בחשבונות מנופחים אשר מגיעים לארגון, בזליגת מידע למתחרים, או פשוט בשימוש לא ראוי במערכת אשר בערבו של יום יכול לגרום לנזק בהתנהלות הארגון.

- פרצו לכם לרשת המשרדית?

- קיבלתם חשבונות טלפון מנופחים? כן, כן גם המרכזייה שלכם מחוברת דרך מחשב.

- אתם חוששים שהמערכת תקרוס ביום עבודה לחוץ?

אנחנו יכולים לתת לכם את הפתרון. במשרדנו קיימת מחלקה של אנשי מחשבים אשר מתמחים בתחום אבטחת מערכות מחשוב, ואשר פועלים בצוותא עם חוקרים מנוסים. הצוות המשולב 

פועל לאיתור והשוואת נתונים אותם נלמד הן מהתנהלות המשרד בצד הפיזי של האנשים והמשרדים עצמם והן מהצד של מערכת המחשוב בהתאמה לכך.

ממכלול דברים אלו נרכיב לכם תמונה מלאה כיצד ומהיכן עשו שימוש במערכת, ומה הייתה מטרת השימוש.

ריכוז הנתונים יאפשרו לכם להבין מי עושה שימוש יעיל במערכת, אבל בעיקר מי עושה שימוש לא ראוי במערכת? האם כניסה למערכת המחשוב ביום שבת לפנות בוקר היא כניסה ראויה?? או צינור כניסה לאתרים אשר עולים לכם כסף רב.

כאן המקום לציין כי גם כניסה לאתרים "חינמיים" לכאורה פותחת פתח להורדת אשפה רבה למחשב המשרד שלא לדבר על וירוסים כאלה ואחרים, דבר היכול לשתק את השרת המשרדי ובהמשכו את כל מערכת המחשוב במשרד. 

העובד או העובדת אשר ביצעו אותו חושבים כי במחיקת היסטוריה פטרו את הבעיה. 

חשוב לציין כי החקירה הפיזית של התנהלות המשרד כאשר הנתונים צצים ועולים מאוד חשובה בבדיקה למציאת מקור הבעיה. במצב בו הדברים חמים ולא ניתן זמן לאנשים להתארגן, ניתן יהיה לחקור עובד זה או אחר בו במקום ולקבל תמונה מהירה אשר תאפשר לתקן את המצב ולשוב ולהתרכז בדברים החשובים באמת לחבתכם.

קרא עוד...

חשד בבן זוג

ויהיה ערב ויהיה בוקר יום חדש, ויצאנו לשגרת יומנו ועבדנו ושבנו לביתנו, ובן זוגנו שב אף הוא, עם תספורת חדשה, ובגד אופנתי שהיה במבצע, ובכלל הוא החל בדיאטה, ומדלג מעל מגש הפיצה הטרי שנח לו במטבח, וטוען שהוא אוכל רק סלט.

ביום הראשון נראה כמו מצב רוח אותו צריך לקבל, אבל הדיאטה המוזרה עליה לא דיבר קודם נמשכת, ובגדים חדשים מוצאים את דרכם לארון בתדירות גבוה, ומקום העבודה הפך למקום טוב שנדרש להשקיע בו מעבר לנדרש.

תחילה בוודאי תראי את עצמך כאישה ברת מזל שבעלה החל להשקיעה בעצמו ובעצם בך, אולם כאשר האינטימיות שעד עכשיו לא הייתה בשמיים  ממשיכה להידרדר, כנראה שמשהו מונע זאת ממך, ואולי נכון לדייק ולומר מישהי.

דברים לא טובים צריך להפסיק כבר בהתחלה, על מנת למנוע מהעתיד להכות בנו בהפתעה. אז מה עושים וכיצד עושים זאת מהר ובלי שבושתנו תהיה נחלת הכלל.   בוחרים משרד חקירות עם ידע משפטי רחב,  יושבים לשיחה על מנת להתמקד וללמוד את השטח היטב.  אז ורק אז ניתן לצאת למעקב מתואם מאורגן שאת חלק ממנו (לא בשטח כמובן), ובמהרה ניתן למצוא את הסיבה למהפך שעבר על בן הזוג וללא עזרת סנדרה רינגלר.

אין מדובר בעבודה אותה יכול לבצע מישהו אותו פגשתם בקרן רחוב על מנת לממן את העבודה מראש, נדרש משרד אשר יכול לתת לך מספר רחב של פתרונות אשר מתאימים למקרה האישי שלך הן באמצעים טכנולוגים, הן בידע משפטי והן בעל צוות רחב ומשמעותי.

קרא עוד...

משרד חקירות עם ניסיון וידע משפטי רחב אשר ימנע ממכם להיכנס לבורות לא רצויים

בחיי היום יום אנו משתדלים לחיות עם מחשבות הרציונאליות אשר מסתדרות לנו עם שגרת החיים ותבניות החיים המוכרות והנוחות לנו.

אולם לעיתים עולות לנו תחושות פנימיות, תחושות בטן אותן אנחנו אוהבים לכנות, אשר נותנות לנו תחושה רעה ביחס לאירועים ספציפיים של החיים שלנו.  תחושות אלה מעמידים בסימן שאלה את תחושת הביטחון של חיי היום יום שלנו.

בשגרת החיים המאוד עמוסה שלנו קשה לאדם מהישוב לצאת מכל המחויבות היום יומיות, לחשוב מחוץ לקופסא ולמצוא פתרונות טכניים, פרקטיים ויצירתיים לאשש את תחושותיו, כאן נבקש לפנות אל איש מקצוע אשר יוכל לתת לו פתרון יעיל, מהיר ולא יקר מידי.

ניסיון החיים מלמד שבכל תחום במגוון התחומים שלנו קיימים אנשי מקצוע רבים, אשר חלקם מצוינים ומקצועיים, וחלקם קבלניים כלליים אשר מעמיסים על הטנדר שלהם כל עבודה אותה מוצאים בדרך ומטפלים בה כפי שמטפלים בתיקון דרך.

כאשר נוצר ספק נדרש להסיר את הספק, כי אין שמחה כמו הסרת הספקות.  לצורך כך נדרש לפנות למשרד חקירות עם ניסיון, עם ידע  משפטי רחב אשר ימנע ממכם להיכנס לבורות לא רצויים, ועם צוות בפריסה ארצית אשר יכול לתת לכם פתרון בכל מקום בארץ.

בימים בהם כביש 6 הוא ציר תנועה ראשי והדרך מטבריה לאשקלון עורכת פחות משעה וחצי, חובה להיות פרוס בצורה רחבה וללא כל מגבלה.

וכאן עולה נושא חשוב מאוד, פתרון כל בעיה נמצא קודם כל אצלכם.  בלעדיכם לא ניתן לפתור את הבעיה. שיתוף שלכם בכל הליך העבודה הוא חלק מההצלחה הכלים, הידע, והניסיון המשפטי נמצא אצל המקצוען, ביחד הפתרון יתקבל במהירות רבה.

קרא עוד...
הרשמו לערוץ RSS זה